El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

„Доставка на хардуер“

Buyer: АГЕНЦИЯ "МИТНИЦИ"

Published
28 October 2024
Submission deadline
25 November 2024, 23:59
Estimated value
761,272 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00652280-2024
Reference
1f4d3a4b-11d6-467b-8d54-8c685d4c6d53
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Предмет на възлагане с настоящата поръчка е „Доставка на хардуер“, със следните обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Доставка на сървъри“; Обособена позиция № 2: „Доставка на комуникационно оборудване“; Обособена позиция № 3: „Доставка на непрекъсваеми токозахранващи устройства (UPS)“.   2. Прогнозна стойност. Прогнозната стойност на поръчката, определена в съответствие с разпоредбата на чл. 21, ал. 2 и 3 от ЗОП към датата на откриването й и, при спазване на правилата на чл. 21, ал. 1 от ЗОП и чл. 27 от ППЗОП е в размер на 792 272,00  (седемстотин деветдесет и две хиляди двеста седемдесет и два) лева без начислен ДДС. Прогнозните стойности на отделните обособени позиции са, както следва: Обособена позиция № 1 – 440 000,00 лв. без ДДС; Обособена позиция № 2 – 321 272,00 лв. без ДДС; Обособена позиция № 3 – 31 000,00 лв. без ДДС; Обемът на настоящата обществена поръчка обхваща следното : - по обособена позиция № 1 - доставка, инсталиране и интегриране на 4 броя блейд сървъри; - по обособена позиция № 2 - доставка на 20 броя комутатори тип 1; 10 броя комутатори тип 2; 6 броя мрежова PCIe карта за сървъри; - по обособена позиция № 3 - доставка на 7 броя непрекъсваеми токо…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 "Доставка на сървъри"
BG411
48820000 Servidores 440,000 лв.
2 „Доставка на комуникационно оборудване“
BG411
32420000 Equipo de red 321,272 лв.

Award criteria

Official publications