Доставка на генератори на Галий 68 (68Gа) за период от 2 години
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА ЕАД
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 22 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 441,667 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00791753-2024
- Reference
- 56052f9b-9354-475b-bf2b-56179ea38e87
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31640000Máquinas y aparatos con una función propia
Description
Обект на обществената поръчка е доставка по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП). Предмет на поръчката е избор на изпълнител за доставка на 4 (четири) броя генератори на Галий (68Gа) с минимална активност 50mCi, съвместими за употреба с Модулна радиосинтезна система на производителя Scintomics, Германия, собственост на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД, за продукция на пациентски дози от радиофармацевтици, базирани на Галий 68, за период от 2 (две) години (Оборудване/Оборудването). Настоящата обществена поръчка с предмет: Доставка на генератори на Галий 68 (68Gа) за период от 2 години“ е с обща прогнозна стойност в размер на 441 666,67 лв. (четиристотин четиридесет и една хиляди шестстотин шестдесет и шест лева и шестдесет и седем стотинки) без включен ДДС. Посочената прогнозна стойност, представлява максимално допустима стойност за изпълнение на обществената поръчка и Възложителят се лимитира с нея, но не се обвързва да я изчерпи. Посоченото количество от генератори на Галий (68Gа) с минимална активност 50mCi е прогнозно и не поражда задължение на Възложителя да го закупи в пълен обем. Изпълнението на доставките ще се определи от фактическите му потребности…
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, определена съгласно критерия „най-ниска цена“.
Official publications
- TED · 00791753-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА ЕАД
- Дейности по текущ ремонт на клиники и фоайе на шести етаж на основната сграда на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД
- Доставка на природен газ за отопляване на сградния фонд на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД, за период от 1 (една) година
- „СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА ОБЩА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА В УМБАЛ „СВЕТА МАРИНА“ ЕАД ЗА ПЕРИОД ОТ 2 /ДВЕ/ ГОДИНИ /ЧАСТ ВТОРА - ВТОРО ОБЯВЯВАНЕ/
- „СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА ОБЩА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА В УМБАЛ „СВЕТА МАРИНА“ ЕАД ЗА ПЕРИОД ОТ 2 /ДВЕ/ ГОДИНИ /ЧАСТ ВТОРА - ВТОРО ОБЯВЯВАНЕ/
- Доставка на радиофармацевтици за работа с позитронно-емисионен томограф (ПЕТ/КТ) за нуждите на УМБАЛ “Света Марина” ЕАД, за период от 1…
- „Сервизно обслужване на специализирана апаратура в УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД за период от 1 (една) година“ /ВТОРО ОБЯВЯВАНЕ/ - Роботизирана…
- „Абонаментно сервизно обслужване на специализирана медицинска апаратура на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД за период от 2 /две/ години – ВТОРО…
- „Сервизно обслужване на специализирана медицинска апаратура на УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД, за период от 2 ( две) години“
- „Абонаментна поддръжка на програмни продукти, изграждащи болничната информационна система на УМБАЛ „Света Марина” ЕАД, с възможност за…
- Договор за доставка на лекарствени продукти, включени в списъка по чл. 266а, ал. 2 от ЗЛПХМ - лекарствени продукти с международно…