Доставка на газьол за промишлени и комунални цели
Buyer: Държавна агенция "Технически операции" (ДАТО)
- Published
- 4 November 2024
- Estimated value
- 250,000 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00667356-2024
- Reference
- 2f3a04bc-2713-4527-bb95-73a3f2670c13
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134000Gasóleos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е периодична доставка на газьол за промишлени и комунални цели (горива за отопление), описан като вид, технически характеристики, изисквания за качество, начин на транспортиране, начин на изпълнение на доставките и др. в приложените техническа спецификация № 31-3536/08.03.2024 г. на възложителя и Поръчка-спецификация № 31-7063/21.05.2024 г., към договор за борсово представителство № 36-32/21.05.2024 г., сключен между Държавна агенция „Технически операции“ и „Скорпион брокерс“ ЕООД. Прогнозната стойност на поръчката е в размер на 250 000,00 лв. (двеста и петдесет хиляди лева) без ДДС и договорът за изпълнение се сключва на посочената прогнозна стойност. В рамките на прогнозната стойност на обществената поръчка възложителят заявява и закупува горива за отопление в зависимост от конкретните необходимости на Държавна агенциа „Технически операции”. Количествата на заявените горива за отопление се определят в зависимост от конкретната необходимост на Държавна агенция „Технически операции“, в качеството на купувач, и в рамките на бюджетните му средства до прогнозната стойност на поръчката. Възложителят не се задължава да закупи горива за отоплени…
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, като показател за оценка по критерия „Най-ниска цена“ се приема предложената от конкретен кандидат най-висока отстъпка, определена в лева, от базовата борсова цена…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Сакса ООД | 250,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00667356-2024 · 4 November 2024
- OJS · 214/2024 · 4 November 2024
Other tenders from Държавна агенция "Технически операции" (ДАТО)
- „Организиране и провеждане на обучения по чужди езици и диалекти за служители на Държавна агенция „Технически операции“ по обособени…
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции - обособена позиция № 2 „Сървъри“
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции - обособена позиция № 2 „Сървъри“
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции - обособена позиция № 2 „Сървъри“
- Доставка на компютри, сървъри, периферни устройства и мрежово оборудване по обособени позиции
- „Доставка на топлинна енергия за обект на Държавна агенция „Технически операции“ на територията на град Плевен”
- „Организиране и провеждане на обучения по чужди езици и диалекти за служители на Държавна агенция „Технически операции“ по обособени…