Доставка на фланшови спирателни кранове
Buyer: СОФИЙСКА ВОДА АД
- Published
- 7 January 2025
- Submission deadline
- 11 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 2,259,100 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00006057-2025
- Reference
- df2503d9-84ea-48c1-a0c2-f4f640776ea6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42131270Válvulas de obturación (de macho cónico)
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на фланшови спирателни кранове. Предметът на обществената поръчка е разделен на следните обособени позиции: Първа обособена позиция - Доставка на фланшови спирателни кранове, Втора обособена позиция - Доставка на фланшови спирателни кранове в комплект с електро задвижка и Трета обособена позиция - Доставка на фланшови спирателни кранове с възможност за монтаж на електро задвижка. Конкретните стоки, предмет на Договора са посочени в Ценови таблици в Раздел Б: Цени и Данни. На Доставчика не са гарантирани количества или продължителност на дейностите.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на фланшови спирателни кранове | 42131270 Válvulas de obturación (de macho cónico) | 1,886,000 лв. |
| 2 | Доставка на фланшови спирателни кранове в комплект с електро задвижка | 42131270 Válvulas de obturación (de macho cónico) | 221,400 лв. |
| 3 | Доставка на фланшови спирателни кранове с възможност за монтаж на електро задвижка | 42131270 Válvulas de obturación (de macho cónico) | 151,700 лв. |
Award criteria
- Price — ОЦЕНКА ЗА ПЪРВА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ: Показател П1 с максимален брой точки 70 за Ценова таблица №1 Участниците попълват единичните си цени в Ценова таблица №1 от Раздел Б: „Цени и данни“, приложена в…
- Price — ОЦЕНКА ЗА ВТОРА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ: Показател П1 с максимален брой точки 25 за Ценова таблица №1 Участниците попълват единичните си цени в Ценова таблица №1 от Раздел Б: „Цени и данни“, приложена в…
- Price — ОЦЕНКА ЗА ТРЕТА ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ: Показател П1 с максимален брой точки 100 за Ценова таблица №1 Участниците попълват единичните си цени в Ценова таблица №1 от Раздел Б: „Цени и данни“, приложена в…
Official publications
- TED · 00006057-2025 · 7 January 2025
- OJS · 4/2025 · 7 January 2025