„Доставка на фабрично нов мини челен товарач“
Buyer: ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД
- Published
- 16 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 90,000 лв.
- Place of performance
- гр. Благоевград, BG413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00682970-2025
- Reference
- 2e512c01-7b28-47cf-b08f-5048ef264ef8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43210000Maquinaria para el movimiento de tierras
Description
Обществената поръка е с предмет: „Доставка на фабрично нов мини челен товарач“. Обхватът на дейностите е съгласно Техническа спецификация, приложение към документацията за участие. Съгласно чл.2, пар.3, б."в" от Регламент 2018/858, изрично посочен като изключение в Наредбата за чисти превозни средства: всякакви превозни средства, движещи се на собствен ход, проектирани и произведени специално за извършване на работа, които поради конструктивните си характеристики не са подходящи за превоз на пътници или превоз на товари и които не представляват машини, монтирани на шасито на моторно превозно средство. Предвид което, предметът на настоящата обществена поръчка не попада в обхвата на Наредбата за чисти превозни средства. Минималните технически изисквания към доставката на фабрично новия мини челен товарач са посочени в техническата спецификация.
Award criteria
- Quality — Показател П1 „Срок на доставка” (СД) До оценка по този показател се допускат само оферти, които съответстват на Техническата спецификация и изискванията на Възложителя. Максимален брой точки по…
- Price — Показател П2 „Ценово предложение” (ЦП) До оценка по този показател се допускат само оферти, които съответстват на условията за изпълнение на обществената поръчка. Максимален брой точки по показателя…
Official publications
- TED · 00682970-2025 · 16 October 2025
- OJS · 199/2025 · 16 October 2025