„Доставка на елементи (трансформатори) за преустройство на енергозахранващата система на новодоставени пътнически вагони от серии 2297 и 8597 за нуждите на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД“ , разделена на 4 (четири) обособени позиции.
Buyer: "БДЖ - Пътнически превози" ЕООД
- Published
- 11 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 849,880 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00683573-2024
- Reference
- 2057be8b-f807-474f-af5c-e8324ac46663
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31170000Transformadores
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е за доставка на елементи (трансформатори) за преустройство на енергозахранващата система на новодоставени пътнически вагони от серии 2297 и 8597 за нуждите на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД разделена на 4 (четири) обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1-„Изработване на 43 броя Трансформатори 50 kV с параметри: U1=1500 V, 50 Hz, I1=33 A, U2=1000 V, I2=35 A, U3=55 V, I3=200 A, U4=230 V, I4=20 A за пътнически вагони от серия 2297 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” за пътнически вагони находящи се на територията на ППП София, ВД „Надежда“; Обособена позиция № 2 - „Изработване на 20 броя Трансформатори 50 kV с параметри: U1=1500 V, 50 Hz, I1=33 A, U2=1000 V, I2=35 A, U3=55 V, I3=200 A, U4=230 V, I4=20 A за пътнически вагони от серия 2297 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” за пътнически вагони находящи се на територията на ППП Пловдив, ВР цех Пловдив“; Обособена позиция № 3 - „Изработване на 10 броя Трансформатор 50 kVA, 1500 V 50 Hz, I1=50A, U2=460-230 V, I2=54,5 A, U3=210V,I3=119A за вагон бистра серия 8597 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” находящи се на територията на ППП София, ВД „Надежда“…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | "Изработване на 43 броя Трансформатори 50 kV с параметри: U1=1500 V, 50 Hz, I1=33 A, U2=1000 V, I2=35 A, U3=55 V, I3=200 A, U4=230 V, I4=20 A за пътнически вагони от серия 2297 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” за пътнически вагони находящи се на територията на ППП София, ВД „Надежда“ | 31170000 Transformadores | 419,680 лв. |
| 2 | „Изработване на 20 броя Трансформатори 50 kV с параметри: U1=1500 V, 50 Hz, I1=33 A, U2=1000 V, I2=35 A, U3=55 V, I3=200 A, U4=230 V, I4=20 A за пътнически вагони от серия 2297 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” за пътнически вагони находящи се на територията на ППП Пловдив, ВР цех Пловдив“ | 31170000 Transformadores | 195,200 лв. |
| 3 | „Изработване на 10 броя Трансформатор 50 kVA, 1500 V 50 Hz, I1=50A, U2=460-230 V, I2=54,5 A, U3=210V,I3=119A за вагон бистра серия 8597 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” находящи се на територията на ППП София, ВД „Надежда“ | 31170000 Transformadores | 129,000 лв. |
| 4 | „Израбоване на 10 броя Трансформатор 25 kVA,U1=1500 V, 50 Hz,I1=17 A U2=2x230 (460)V, I2=56 A за вагон бистра серия 8597 собственост на „БДЖ-Пътнически превози” ЕООД” находящи се на територията на ППП София, ВД „Надежда“ | 31170000 Transformadores | 106,000 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най- ниска цена", съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като за най-ниска цена се приема…
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена", съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като за най-ниска цена се приема…
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена", съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като за най-ниска цена се приема…
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена", съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като за най-ниска цена се приема…
Official publications
- TED · 00683573-2024 · 11 November 2024
- OJS · 219/2024 · 11 November 2024