El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Доставка на електрокар и повдигаща платформа, реф. № 25ИП-Е50А057

Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД

Published
22 July 2025
Submission deadline
21 August 2025, 23:59
Estimated value
102,990 лв.
Place of performance
Пловдив, BG421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00478946-2025
Reference
2f4d92a5-d0ef-4de3-89d7-138a85123224
Official source
Official source

CPV codes

Description

В настоящата обществена поръчка се включват дейности с обекти „доставка“ и „услуга“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 и 3 от ЗОП, като в съответствие с чл. 11, ал. 1 от ЗОП, и предвид основните дейности характеризиращи основния предмет на поръчката възлагането й е по реда за обект „доставка“. Предметът на поръчката е доставка на електрокар и повдигаща платформа, съгласно условията и изискванията на възложителя. Предметът на поръчката е разделен на 2 (две) обособени позиции: Обособена позиция № 1: „Доставка на електрокар с товароподемност от 3500 кг. до 5000 кг.“; Обособена позиция № 2: „Доставка на електрическа ножична повдигаща платформа“. Изискванията към доставките и услугите са подробно описани в техническите спецификации на двете обособени позиции. Съгласно чл. 46, ал. 4 от ЗОП, оферти могат да се подават за едната или и за двете обособени позиции. Съгласно чл. 46, ал. 5 от ЗОП Възложителят не ограничава броя на обособените позиции, които се възлагат на един изпълнител.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Доставка на електрокар с товароподемност от 3500 кг. до 5000 кг.
Пловдив, BG421
34952000 Elevadores hidráulicos de plataforma 51,443 лв.
2 Доставка на електрическа ножична повдигаща платформа
Пловдив, BG421
42415100 Carretillas elevadoras 51,547 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД