Доставка на електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група, за срок от 2 години
Buyer: Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 21 October 2024, 23:59
- Estimated value
- 3,300,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00571266-2024
- Reference
- 5bc41374-94ac-47a7-b56f-097568747b33
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на електрическа енергия – средно и/или ниско напрежение и избор на координатор на балансираща група за нуждите на обекти на Държавна агенция „Държавен резерв и военновременни запаси“ (ДА ДРВВЗ), за срок от 2 години. Възлагането на обществената поръчка има за цел избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ), а именно покупка на електрическа енергия и плащане на всички използвани от възложителя като краен клиент услуги: „достъп до електропреносната и/или електроразпределителната мрежа“, „пренос на електрическа енергия през електропреносната и/или електроразпределителната мрежа“ и „отговорност за балансиране“, както и уреждане на отношенията във връзка с плащането на дължимите суми за мрежови услуги за съответния ценови период. Общото прогнозно количество за срок от 24 месеца е 5 812,906 MWh нетна активна електрическа енергия, средно и/или ниско напрежение. Прогнозното количество е определено на база изразходвани количества електрическа енергия от възложителя за 12 (дванадесет) …
Award criteria
- Price — Съгласно чл. 70, ал. 2 т. 1 от ЗОП, обществената поръчка се възлага въз основа „най-ниска цена“, съобразно най-ниска предложена „такса за администриране на доставката“ на 1 /един/ MWh електрическа…
Official publications
- TED · 00571266-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024
Other tenders from Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
- Предоставяне на мобилни електронни съобщителни услуги за нуждите на ДА ДРВВЗ
- Доставка на медицински изделия
- Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, клас "Е", минерално без биокомпоненти
- „Доставка и обновяване на оризова арпа"
- „Доставка и обновяване на лекарствени продукти“
- Доставка и обновяване на бутилирана питейна вода
- Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, клас "Е", минерално без биокомпоненти
- Доставка на леки автомобили
- Доставка на медицински изделия
- „Абонаментна поддръжка на системи за термоконтрол в зърнобази“