„Доставка на еластични метално пластмасови сегменти (EМПС) за аксиалните лагери на генератор и помпен агрегат на ПАВЕЦ „Белмекен“
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 18 March 2024
- Submission deadline
- 16 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 832,000 лв.
- Place of performance
- Място за доставка на стоките - гр. Пловдив, ул. Васил Левски № 244, складова база на Предприятие „Водноелектрически централи“. Мястото за извършване на услугите е ПАВЕЦ „Белмекен"., BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00161674-2024
- Reference
- 51726e27-0713-4969-ab0b-75c997a69d76
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44440000Cojinetes
Description
В настоящата обществена поръчка се включват дейности с обекти „доставка“ и „услуга“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 и 3 от ЗОП. Предметът на поръчката е: „Доставка на четири комплекта еластични метално пластмасови сегменти (EМПС) за аксиалните лагери на генератор и помпен агрегат на ПАВЕЦ Белмекен“. В обема на настоящата обществена поръчка се включват следните три обекта: I. Обект: ЕМПС за петовия лагер на генератора на ХГ-1 в ПАВЕЦ „Белмекен“ – доставка на 1 комплект, където се включва: Доставка, супервизия, извършване на пускови изпитвания и предаване в 72 часови проби на 12 броя аксиални еластични металопластови сегменти /ЕМПС/ и 12 броя сферични опори за аксиални сегменти за петовия лагер на генератора на ХГ-1 в ПАВЕЦ „Белмекен“. II. Обект: ЕМПС за аксиалните лагери на генератори на ХГ-2, ХГ-3 или ХГ-4 в ПАВЕЦ „Белмекен“ – доставка на 1 резервен комплект, където се включва: Доставка на 1 резервен комплект – 12 броя аксиални еластични металопластови сегменти /ЕМПС/ и 12 броя сферични опори за аксиални сегменти за петовия лагер на ХГ-2, ХГ-3 или ХГ-4 в ПАВЕЦ „Белмекен“. III. Обект: ЕМПС за аксиалните лагери на помпените агрегати на ХГ-1 и ХГ-5 в ПАВЕЦ „Белмекен“ – доставка на 2 …
Award criteria
- Price — Участникът, предложил най-ниска обща цена в ценовата таблица, част от ценовото му предложение се класира на първо място. Останалите участници се класират във възходящ ред. Показателят за оценка е…
Official publications
- TED · 00161674-2024 · 18 March 2024
- OJS · 55/2024 · 18 March 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254