„Доставка на биологични хранителни продукти - плодове за нуждите на социалните услуги на територията на община Свищов“
Buyer: ОБЩИНА СВИЩОВ
- Published
- 28 August 2026
- Estimated value
- €50,000
- Place of performance
- Свищов, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00595588-2026
- Reference
- 14588795-2cf4-4333-a454-db468239ca04
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03222000Frutas y frutos de cáscara
- 03222321Manzanas
- 03222322Peras
- 03222331Albaricoques
- 03222334Ciruelas
Description
1. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на биологични хранителни продукти - плодове за нуждите на социалните услуги на територията на община Свищов“. 2. Описание на предмета на обществената поръчка: Във връзка с изпълнението на Наредба № Н-1 от 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки (обн. ДВ бр.64 от 30.07.2024 г., в сила от 14.08.2024 г.) Възложителят определя настоящата обществена поръчка за доставка на биологични хранителни продукти – плодове. В предмета на обществената поръчка е предвидена доставка на био плодове с общо прогнозно количество - 6 340 кг. Био плодовете трябва да са произведени съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета (ОВ, L 150 от 14.06.2018 г.) (Регламент (ЕС) 2018/848) и Наредба № 5 от 2018 г. за прилагане на правилата на биологично производство, етикетиране и контрол и за издаване на разрешение за контролна дейност за спазване на правилата на биологичното производство, както и за последващ официален надзор върху ко…
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, критерият „най-ниска цена” представлява най-ниската обща цена в евро без ДДС предложена за изпълнение на обществената поръчка, която включва всички разходи за…
Official publications
- TED · 00595588-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026