„Доставка на биологични хранителни продукти – пилешко месо за нуждите на социалните услуги на територията на община Свищов“
Buyer: ОБЩИНА СВИЩОВ
- Published
- 28 August 2026
- Estimated value
- €47,431
- Place of performance
- Свищов, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00595660-2026
- Reference
- 9992606f-e3ad-46dc-9699-4ddb3c4bdde5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15112100Aves de corral frescas
Description
1. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на биологични хранителни продукти – пилешко месо за нуждите на социалните услуги на територията на община Свищов“. 2. Описание на предмета на обществената поръчка: Във връзка с изпълнението на Наредба № Н-1 от 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки (обн. ДВ бр.64 от 30.07.2024 г., в сила от 14.08.2024 г.) Възложителят определя настоящата обществена поръчка за доставка на биологични хранителни продукти – пилешко месо. В предмета на обществената поръчка е предвидена доставка на био пилешко филе с прогнозно количество - 1410 кг и био пиле с прогнозно количество - 770 кг. Месото от птици трябва да е произведено съгласно изискванията на Регламент (ЕС) 2018/848 на Европейския парламент и на Съвета от 30 май 2018 г. относно биологичното производство и етикетирането на биологични продукти и за отмяна на Регламент (ЕО) № 834/2007 на Съвета (ОВ, L 150 от 14.06.2018 г.) (Регламент (ЕС) 2018/848) и Наредба № 5 от 2018 г. за прилагане на правилата на биологично производство, етикетиране и контрол и за издаване на разрешение за контролна дейност за спазване на правилата на биологичното произ…
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, критерият „най-ниска цена” представлява най-ниската обща цена в евро без ДДС предложена за изпълнение на обществената поръчка, която включва всички разходи за…
Official publications
- TED · 00595660-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026