„ДОСТАВКА НА АВТОМОБИЛНИ ГУМИ“ с 3 бр. обособени позиции
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 20 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,138,000 лв.
- Place of performance
- BGZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00785293-2024
- Reference
- 074ce568-898c-441b-8bc0-40c4cf355e28
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка включва доставка на гуми за автомобили, специална и специализирана техника собственост на възложителя за срок от 24 месеца. Автомобилните гуми са предназначени за автомобилите и специализираната техника, собственост на „Електроенергиен системен оператор“ ЕАД (ЕСО ЕАД). Обществената поръчка е разделена в следните обособени позиции (ОП): - ОП № 1: „Доставка на летни гуми за леки автомобили, SUV и Оff - road високопроходими автомобили“ - прогнозно количество 1686 бр. гуми; - ОП № 2: „Доставка на зимни гуми за леки автомобили, SUV и Оff - road високопроходими автомобили“ - прогнозно количество 1548 бр. гуми; - ОП № 3: „Доставка на гуми за специализирани и товарни автомобили, високопроходими и специализирани автомобили с монтирани кранови уредби и повдигателни платформи, трактори, мотокари“ - прогнозно количество 558 бр. гуми. При доставката на новите автомобилни гуми следва да бъде извършен демонтаж на съществуващите автомобилни гуми, както и монтаж и баланс на новодоставените. Задължение на изпълнителя е да приеме заменените и излезли от употреба автомобилни гуми.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на летни гуми за леки автомобили, SUV и Оff - road високопроходими автомобили“ | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | 358,000 лв. |
| 2 | „Доставка на зимни гуми за леки автомобили, SUV и Оff - road високопроходими автомобили“ | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | 284,000 лв. |
| 3 | „Доставка на гуми за специализирани и товарни автомобили, високопроходими и специализирани автомобили с монтирани кранови уредби и повдигателни платформи, трактори, мотокари“ | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | 496,000 лв. |
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий завъзлагане "най-ниска" цена.
Official publications
- TED · 00785293-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"