Доставка на автомобили за нуждите на УМБАЛСМ „Н.И.Пирогов“ ЕАД
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
- Published
- 21 November 2025
- Submission deadline
- 6 January 2026, 23:59
- Estimated value
- 194,743 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00774973-2025
- Reference
- a2b2cb29-a2bc-4b15-9cd1-59ec40b94244
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Правно основание: Възложителят обявява настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка на основание чл. 18, ал. 1, т. 1, чл. 19, ал. 1, във връзка с чл. 73, ал. 1 и чл. 74 от ЗОП. Срокът на доставка на автомобилите и предаването им на Възложителя е както следва: По Обособена позиция № 1 „Нов, неупотребяван електрически автомобил – 1 бр.”: до 90 (деветдесет) календарни дни, считано от датата на подписване на договора за обществена поръчка. По Обособена позиция № 2 „Нов пътнически микробус 7 + 1 места –1 бр.”: до 180 (сто и осемдесет) календарни дни, считано от датата на подписване на договора за обществена поръчка. Прогнозна стойност на поръчката: Максималната прогнозна стойност на поръчката е в размер до 222 743,00 (двеста двадесет и две хиляди седемстотин четиридесет и три лева и нула стотинки) лв. без включен ДДС. Обособена позиция № 1 „Нов, неупотребяван електрически автомобил – 1 бр.”: 93 497,00 (деветдесет и три хиляди четиристотин деветдесет и седем лева и нула стотинки) лева без ДДС. Обособена позиция № 2 „Нов пътнически микробус 7 + 1 места –1 бр.”: 101 246,00 (сто и една хиляди двеста четиридесет и шест лева и нула стотинки) лева без ДДС. Обособена позиция № 3 „Упо…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Нов, неупотребяван електрически автомобил – 1 бр. | 34110000 Automóviles para pasajeros | 93,497 лв. |
| 2 | Нов пътнически микробус 7 + 1 места –1 бр. | 34110000 Automóviles para pasajeros | 101,246 лв. |
Award criteria
- Price — Оценяването и класирането на офертите на участниците ще се извърши въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта ще се определи въз основа на критерия за…
Official publications
- TED · 00774973-2025 · 21 November 2025
- OJS · 225/2025 · 21 November 2025
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
- Абонаментна поддръжка и доставка на допълнителни услуги и лицензи на приложни програмни продукти, изграждащи болничната информационна…
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 8
- "Медицински изделия за ендоваскуларно лечение в Клиника по Неврохирургия при "УМБАЛСМ Н.И. Пирогов" ЕАД"
- Доставка на метални шкафове и изработка, доставка и монтаж на мебели по индивидуални размери след подаване на заявка за нуждите на УМБАЛСМ…
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 9
- "Медицински изделия за ендоваскуларно лечение в Клиника по Неврохирургия при "УМБАЛСМ Н.И. Пирогов" ЕАД"
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 9
- ”Доставка на медицински изделия/консумативи за нуждите на Клинична лаборатория при „УМБАЛСМ Н. И. Пирогов“ ЕАД"
- Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 3
- Доставка на вакуумна транспортна система за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД