„Доставка на автомобили по следните обособени позиции:
Buyer: ОБЩИНА ТРОЯН
- Published
- 13 November 2025
- Submission deadline
- 11 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 183,333 лв.
- Place of performance
- Троян, BG315
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00754200-2025
- Reference
- 38fbcae3-a010-40ac-81c3-2cdc081b8599
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
Наименованието на поръчката е „Доставка на автомобили по следните обособени позиции: 1. Доставка на един брой електрическо превозно средство за нуждите на социалните услуги на територията на община Троян, финансиран по процедура BG-RRP-13.009„Инсталиране на фотоволтаични системи (ФЕЦ) в съществуващи социални услуги, делегирана от държавата дейност и закупуване на електрически превозни средства, включително свързани зарядни станции за предоставяне на социални услуги; 2. Доставка на един брой електрическо превозно средство за нуждите на социалните услуги на територията на община Троян, финансиран по процедура BG-RRP-13.011 „Закупуване на електрически превозни средства, включително свързани зарядни станции за предоставяне на социални услуги“. Предметът на обществената поръчка включва доставка на автомобили, като характеристиките, на които трябва да отговарят са посочени от Възложителя в Техническата спецификация, приложена в отделни файлове към настоящата документация за обществена поръчка. Избраният за изпълнител следва да подготви всички документи, необходими за регистрация на автомобилите. След преглед и приемане на доставения автомобил, придружен със съответните документи, без…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на един брой електрическо превозно средство за нуждите на социалните услуги на територията на община Троян, финансиран по процедура BG-RRP-13.009„Инсталиране на фотоволтаични системи (ФЕЦ) в съществуващи социални услуги, делегирана от държавата дейност и закупуване на електрически превозни средства, включително свързани зарядни станции за предоставяне на социални услуги | 34110000 Automóviles para pasajeros | 91,667 лв. |
| 2 | Доставка на един брой електрическо превозно средство за нуждите на социалните услуги на територията на община Троян, финансиран по процедура BG-RRP-13.011 „Закупуване на електрически превозни средства, включително свързани зарядни станции за предоставяне на социални услуги | 34110000 Automóviles para pasajeros | 91,667 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта”. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл. 70, ал.…
Official publications
- TED · 00754200-2025 · 13 November 2025
- OJS · 219/2025 · 13 November 2025