Доставка на автокран с минимална товароподемност 50t
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 3 November 2025
- Submission deadline
- 4 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,000,000 лв.
- Place of performance
- Батак, BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00725335-2025
- Reference
- ea85c0e9-31fe-40c5-a3bd-097dd4dee7d3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42414400Grúas montadas en vehículos
Description
В настоящата обществена поръчка се включват дейности с обекти „доставка“ и „услуга“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 и 3 от ЗОП като в съответствие с чл.11, ал.1 от ЗОП и предвид основните дейности характеризиращи основния предмет на поръчката възлагането й е по реда за обект "доставка". В обхвата на обществената поръчка се включва доставка на високопроходим мобилен кран на колесен ход с минимална товароподемност 50t със следните съпътстващи услуги: регистрация в Контрол на автомобилния транспорт (КАТ) и Главна Дирекция „Инспекция за държавен технически надзор” (ГД „ИДТН”), част от Държавна агенция за метеорология и технически надзор (ДАМТН), гаранционно и сервизно обслужване на нов неупотребяван специализиран автомобил-автовишка за нуждите на НЕК ЕАД. Видът, обемът и техническите характеристики на доставката и съпътстващите я услуги, са съгласно Техническата спецификация, част от документацията за обществената поръчка.
Award criteria
- Price — Показателят за оценка е обща цена за изпълнение на поръчката в ценовата таблица, в която се включват остойностените дейности по видове и брой. Участникът, предложил най-ниска обща цена за изпълнение…
Official publications
- TED · 00725335-2025 · 3 November 2025
- OJS · 211/2025 · 3 November 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254