Доставка на алуминиев хлорид хидроксид – течен за пречистване на питейни води в Пречиствателните станции за питейни води във „Водоснабдяване и канализация” ЕАД, гр. Бургас
Buyer: ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕАД
- Published
- 1 September 2025
- Submission deadline
- 3 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 4,165,000 лв.
- Place of performance
- BG341
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00566996-2025
- Reference
- cbedc204-6fc4-49cc-bfcc-4c924156ab0d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24312100Halogenatos metálicos
Description
Доставка чрез покупка на алуминиев хлорид хидроксид – течен за пречистване на питейни води в Пречиствателните станции за питейни води във „Водоснабдяване и канализация” ЕАД, гр. Бургас за срок от 2 (две) години. Прогнозно количество: 1 700 тона. Останалата част от изискванията на Възложителя са подробно описани в Техническата спецификация, неразделна част от Документацията за обществена поръчка.
Award criteria
- Quality — Комплексната оценка за икономически най-изгодното предложение се получава както следва: КО = ТО + ФО. Участник, събрал максимален брой точки по комплексна оценка, се класира на първо място. I.…
- Price — Комплексната оценка за икономически най-изгодното предложение се получава както следва: КО = ТО + ФО. Участник, събрал максимален брой точки по комплексна оценка, се класира на първо място. II.…
Official publications
- TED · 00566996-2025 · 1 September 2025
- OJS · 166/2025 · 1 September 2025