Доставка на адаптирани млека за новородени деца за срок от 24 месеца
Buyer: Специализирана болница за активно лечение по акушерство и гинекология - Майчин дом ЕАД
- Published
- 12 May 2025
- Estimated value
- 250,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00298911-2025
- Reference
- 0788f2da-c876-4373-85ae-ab74e0dd1eee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15884000Alimentos infantiles
Description
Настоящата динамична система за покупки се създава за период от 24 месеца с цел обезпечаване на доставки на адаптирани млека за новородени деца за нуждите на „СБАЛАГ - Майчин дом" ЕАД. В рамките на период на действие на динамичната система за покупки (ДСП) ще бъдат възлагани обществени поръчки чрез ограничени процедури за периодични доставки на адаптирани млека за новородени. Срокът на договорите, сключвани въз основа на ограничените процедури в рамките на ДСП е за период от 12 месеца. Адаптираните млека за новородени са подробно описани в приложената първоначална техническа спецификация, със собствен пореден номер, описание на минималните изисквания, единична мярка и прогнозно количество. Посочените в приложената техническа спецификация видове адаптирани млека, както и прогнозните количества могат да бъдат променяни чрез добавянето на нови видове адаптирани млека или чрез промяна на прогнозните количества при възлагането на всяка конкретна обществена поръчка, в рамките на създадената ДСП. Адаптираните млека за новородени трябва да отговарят на изискванията на Закона за храните, Регламент (ЕС) № 609/2013 на Европейския парламент и на Съвета от 12 юни 2013 година относно храните, пр…
Award criteria
- Price — Конкретните обществени поръчки, провеждани чрез създадената ДСП ще се възлагат въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта ще се определя въз основа на критерия…
Official publications
- TED · 00298911-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from Специализирана болница за активно лечение по акушерство и гинекология - Майчин дом ЕАД
- Изпиране, дезинфекция, сушене и гладене на болнично бельо и работно облекло
- Доставка на хирургичен шевен материал
- Доставка на реактиви и консумативи за Клинична лаборатория
- Доставка на китове, реактиви и консумативи за лаборатория по медицинска генетика
- Доставка на адаптирани млека за новородени деца
- Доставка на тест серуми и реагенти за лаборатория по трансфузионна хематология
- Доставка на дезинфектанти и консумативи за стерилизация
- Доставка на лекарствени продукти
- Доставка на хигиенни консумативи
- Доставка на реактиви и консумативи за Клинична лаборатория