Доставка на 6 броя нови товарни автомобили тип самосвал
Buyer: ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕАД
- Published
- 29 November 2024
- Submission deadline
- 6 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,500,000 лв.
- Place of performance
- гр. Бургас, BG341
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00728590-2024
- Reference
- 6ff3d37a-36d0-4eab-9e44-4520b0e3fa63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34134200Camiones basculantes
Description
Доставка чрез покупка на 6 бр. нови, неупотребявани товарни автомобили тип самосвал с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация, неразделна част от документацията за обществена поръчка. Самосвалите трябва да отговарят на изискванията на Наредба №Н-21/19.12.2023 г. на Министерството на транспорта и съобщенията за изискванията към чистите превозни средства и на Директива (ЕС) 2019/1161 на Европейския парламент и на Съвета от 20 юни 2019 година за изменение на Директива 2009/33/ЕО за насърчаването на чисти и енергийноефективни пътни превозни средства.
Award criteria
- Quality — Комплексната оценка за икономически най-изгодното предложение се получава както следва: КО = ТО + ФО. ТЕХНИЧЕСКА ОЦЕНКА, ТО = Т1*С1, където: Т1 – Срок за доставка, Тежест С1 = 4. Максимална оценка…
- Price — Комплексната оценка за икономически най-изгодното предложение се получава както следва: КО = ТО + ФО. ФИНАНСОВА ОЦЕНКА, ФО=Ф1*C2, където: Ф1 – Предлагана цена, Тежест С2 = 6. Максимална оценка (10…
Official publications
- TED · 00728590-2024 · 29 November 2024
- OJS · 233/2024 · 29 November 2024