,,Доставка на 20 (двадесет) броя работни станции, 4 (четири) броя лазерни принтера и 1 (един) брой мултифункционално устройство за нуждите на БЗ „Комплекс за социални услуги“
Buyer: ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД
- Published
- 13 March 2025
- Submission deadline
- 11 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 30,000 лв.
- Place of performance
- Благоевград, BG413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00164666-2025
- Reference
- 836e6954-a654-450d-a4ac-f0fe98a15e64
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Настоящата обществена поръчка включва доставка на 20 (двадесет) броя работни станции, 4 (четири) броя лазерни принтера и 1 (един) брой мултифункционално устройство, като обхватът на дейностите е съгласно Техническата спецификация, приложение към документацията за участие.
Award criteria
- Quality — Показател „Срок на доставка” (СД) – с относителна тежест в комплексната оценка 40%
- Price — Показател Предложена цена (ПЦ) – с относителна тежест в комплексната оценка 60%.
Official publications
- TED · 00164666-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025