Доставка, инсталиране и конфигуриране на сървърни конфигурации и Microsoft Exchange server и потребителски лицензи към тях за нуждите на Народното събрание по обособени позиции
Buyer: НАРОДНО СЪБРАНИЕ
- Published
- 31 March 2025
- Submission deadline
- 28 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,180,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00204338-2025
- Reference
- 6c8b2e5f-89c0-415f-b8dc-e0d06111ecd5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48800000Sistemas y servidores de información
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка включва: доставка, конфигуриране, инсталиране, тестване, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на сървърни конфигурации и Microsoft Exchange server и потребителски лицензи към тях за Народното събрание по следните 2 (две) обособени позиции: Обособена позиция № 1 – „Доставка на 5 (пет) сървърни конфигурации“, Обособена позиция № 2 – „Доставка, конфигуриране, инсталиране и поддръжка на Microsoft Exchange server и потребителски лицензи към тях“, Доставката включва 2 /два/ бр. Microsoft Exchange server и 1200 /хиляда и двеста/ потребителски лицензи към тях.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на 5 (пет) сървърни конфигурации“ | 48820000 Servidores | 670,000 лв. |
| 2 | Доставка, конфигуриране, инсталиране и поддръжка на Microsoft Exchange server и потребителски лицензи към тях | 48811000 Sistema de correo electrónico | 510,000 лв. |
Award criteria
- Price — Методиката за оценка на офертите по всяка от обособените позиции се съдържа в Приложение № 2, съставляващо неделима част от настоящата документация. Оценяването и класирането на офертите се извършва…
- Price — Методиката за оценка на офертите по всяка от обособените позиции се съдържа в Приложение № 2, съставляващо неделима част от настоящата документация. Оценяването и класирането на офертите се извършва…
Official publications
- TED · 00204338-2025 · 31 March 2025
- OJS · 63/2025 · 31 March 2025