„Доставка и обновяване на оризова арпа"
Buyer: Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
- Published
- 1 September 2025
- Submission deadline
- 30 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 2,700,000 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00566577-2025
- Reference
- 889af563-fcdd-41f1-bcf3-a905b9beaa45
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03211300Arroz
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка и обновяване на 1000 тона оризова арпа.
Award criteria
- Price — Крайното класиране на допуснатите оферти се извършва в низходящ ред, на база предложена най-ниска цена. Офертата с най-ниска цена се класира на първо място.
Official publications
- TED · 00566577-2025 · 1 September 2025
- OJS · 166/2025 · 1 September 2025
Other tenders from Държавна агенция "Държавен резерв и военновременни запаси"
- Предоставяне на мобилни електронни съобщителни услуги за нуждите на ДА ДРВВЗ
- Доставка на медицински изделия
- Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, клас "Е", минерално без биокомпоненти
- „Доставка и обновяване на оризова арпа"
- „Доставка и обновяване на лекарствени продукти“
- Доставка и обновяване на бутилирана питейна вода
- Доставка на гориво за дизелови двигатели, зимно, клас "Е", минерално без биокомпоненти
- Доставка на леки автомобили
- Доставка на медицински изделия
- „Абонаментна поддръжка на системи за термоконтрол в зърнобази“