ДОСТАВКA И МОНТАЖ НА СТЪКЛА ЗА АВТОБУСИ „Соларис Урбино 12“ и СОР НБ 18 и тролейбуси „Шкода-Соларис“ 26TR и „Соларис Троллино“
Buyer: Тролейбусни и автобусни превози ЕООД
- Published
- 26 August 2026
- Submission deadline
- 8 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €41,315
- Place of performance
- BG344
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00589229-2026
- Reference
- a72ca520-94e2-422d-a647-6f695d60db80
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Description
„ДОСТАВКA И МОНТАЖ НА СТЪКЛА ЗА АВТОБУСИ „Соларис Урбино 12“ и СОР НБ 18 и тролейбуси „Шкода-Соларис“ 26TR и „Соларис Троллино“, отговарящи на изискванията на Възложителя, описани в Техническа спецификация. Доставките се извършват периодично, в срок до 10 /десет/ дни след изпратената писмена заявка от страна на Възложителя за съответното количество и вид части или консумативи.
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, която се определя въз онова на критерия „най-ниска цена“. Посочената прогнозна стойност на доставките е…
Official publications
- TED · 00589229-2026 · 26 August 2026
- OJS · 164/2026 · 26 August 2026
Other tenders from Тролейбусни и автобусни превози ЕООД