„Доставка и монтаж на обзавеждане по три обособени позиции“
Buyer: ОБЩИНА ЯМБОЛ
- Published
- 25 August 2025
- Submission deadline
- 23 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 116,694 лв.
- Place of performance
- Ямбол, BG343
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00552969-2025
- Reference
- c604812e-d968-4bc5-bd3b-9bd5d994e399
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39000000Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Description
Настоящата обществена поръчка е разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: „Доставка и монтаж на обзавеждане за сградата на Детска ясла „Мечо Пух“, гр. Ямбол“ с прогнозна стойност в размер на 42 476,50 лeвa без ДДС. Обособена позиция № 2: „Доставка и монтаж на обзавеждане за сградата на Дом стари хора, гр. Ямбол“ с прогнозна стойност в размер на 74 217,40 лeвa без ДДС. Обособена позиция № 3 „Доставка на обзавеждане за нуждите на Община Ямбол“ с прогнозна стойност в размер на 6050,00 лeвa без ДДС. Общата прогнозна стойност на настоящата обществена поръчка възлиза в размер на 122 743,90 лева без ДДС. Прогнозната стойност на Обособена позиция № 3 е под 20 % от общата прогнозна стойност на поръчката (приблизително 4,93 %) поради което, на основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП, Обособена позиция № 3 ще се възложи по реда на възлагане за индивидуалната и прогнозна стойност, т. е. по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП – чрез директно възлагане. Участниците не следва да подават оферти за обособена позиция № 3. В изпълнение на чл. 21, ал. 6 от ЗОП и предвид общата прогнозна стойност на цялата поръчка (122 743,90 лева без ДДС), остатъчната стойност от 116 693,90 лева …
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка и монтаж на обзавеждане за сградата на Детска ясла „Мечо Пух“, гр. Ямбол“ | 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza | 42,476 лв. |
| 2 | „Доставка и монтаж на обзавеждане за сградата на Дом за стари хора „Св. Архангел Михаил“, гр. Ямбол“ | 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza | 74,217 лв. |
Award criteria
- Quality — Оценява се предложеният от участника срок за изпълнение в календарни дни, считано от подписване на договора за обществена поръчка. Оценката на офертите по показателя се изчисляват по формулата: …
- Price — Оценява се предложената от участника цена за изпълнение на поръчката. Оценката на офертите по показателя се изчисляват по формулата: Ц (min) …
Official publications
- TED · 00552969-2025 · 25 August 2025
- OJS · 161/2025 · 25 August 2025