El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Works

„Доставка и монтаж на нова и ремонт на съществуваща вертикална пътна сигнализация по уличната мрежа на територията на Община Пловдив, както и полагане на хоризонтална пътна маркировка по уличната мрежа на територията на Община Пловдив“ , по две обособени позиции....(продължава на BT-24-Procedure)

Buyer: ОБЩИНА ПЛОВДИВ

Published
1 April 2025
Submission deadline
30 April 2025, 23:59
Estimated value
733,333 лв.
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00209425-2025
Reference
cbd225ed-1e01-43b2-b34f-aad5d17e1920
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Обособена позиция № 1 – „Доставка и монтаж на нова и ремонт на съществуваща вертикална пътна сигнализация по уличната мрежа на територията на Община Пловдив” 2. Обособена позиция № 2 – „Полагане на хоризонтална пътна маркировка по уличната мрежа на територията на Община Пловдив“ По отношение на обособена позиция №1 - Предмет на обществената поръчка е доставка, поставяне на нова и ремонт на съществуващата вертикална пътна сигнализация по уличната мрежа на територията на Община Пловдив”.  Изпълнението на всички дейности по поръчката ще се осъществява след предварителна заявка от страна на общинско предприятие „Организация и контрол на транспорта“ към Община Пловдив, подавана на изпълнителя в писмен вид. Дейностите ще се извършват франко посочен във всяка конкретна заявка административен адрес на територията на град Пловдив. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, правата и задълженията на страните са подробно разписани в проекта на договор  за възлагане на същата, които са неразделна част от документацията за обществена поръчка, както и в техническото и ценовото предложение. Място на изпълнение: територията на Община Пловдив. Срокът за изпълнение на договора …

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Обособена позиция № 1 „Доставка и монтаж на нова и ремонт на съществуваща вертикална пътна сигнализация по уличната мрежа на територията на Община Пловдив” 45000000 Trabajos de construcción 366,667 лв.
2 „Полагане на хоризонтална пътна маркировка по уличната мрежа на територията на Община Пловдив“ 45000000 Trabajos de construcción 366,667 лв.

Award criteria

Official publications