Доизграждане на сграда на 6-та РСПБЗН, гр. София – І етап
Buyer: Дирекция Управление на собствеността и социални дейности /ДУССД/ към Министерство на вътрешните работи - МВР
- Published
- 16 January 2025
- Submission deadline
- 26 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 5,101,441 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00029687-2025
- Reference
- 96337fc5-8a63-4113-9036-90c49976a52a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45210000Trabajos de construcción de inmuebles
- 45330000Trabajos de fontanería
- 45310000Trabajos de instalación eléctrica
- 45400000Acabado de edificios
Description
Предметът на обществената поръчка включва доизграждане на сграда на 6-та РСПБЗН, гр. София, съгласно одобрения инвестиционен работен проект „Изграждане на сграда на 6-та РСПБЗН, гр. София – І етап“ по части, както следва: - част „Архитектурна“; - част „Пожарна безопасност“; - част „Конструктивна“; - част „Вертикална планировка“; - част „Пътна“; - част „Озеленяване“; - част „Електроинсталации“; - част „Пожароизвестяване“; - част „ОВК“; - част „Газоснабдяване“; - част „ВиК“; - част „План за безопасност и здраве“, Количествената сметка, приложена към документацията за провеждане на настоящата обществена поръчка, съдържа видовете и количеството на необходими строителни и монтажни работи за доизграждане на обекта, съгласно одобрения инвестиционен проект, извършените и приети строително-монтажни работи до подписване на Акт 10 за установяване състоянието на строежа при спиране на строителството (съгласно Наредба № 3 от 31.07.2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството) и заповеди на строителния надзор и авторския надзор. Всички позиции, посочени в количествената сметка, подлежат на остойностяване. Технико-икономически показатели на инвестиционния проект: • застро…
Award criteria
- Price — Критерият за определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00029687-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025
Other tenders from Дирекция Управление на собствеността и социални дейности /ДУССД/ към Министерство на вътрешните работи - МВР
- „Доставка и монтаж на офис-обзавеждане и мебели за нуждите на органите на Министерство на вътрешните работи“, Обособена позиция № 2…
- Продажба на топлинна енергия за стопански нужди от „Топлофикация София“ ЕАД на имоти, предоставени в управление на ДУССД, на територията на…
- Продажба на топлинна енергия за стопански нужди от „Топлофикация София“ ЕАД на имоти, предоставени в управление на ДУССД, на територията на…
- Извършване на услугите водоснабдяване, отвеждане и пречистване на отпадъчните води на структури и имоти, предоставени в управление на…
- Извършване на услугите водоснабдяване, отвеждане и пречистване на отпадъчните води на структури и имоти, предоставени в управление на…
- Извършване на услугите водоснабдяване, отвеждане и пречистване на отпадъчните води на структури и имоти, предоставени в управление на…
- Продажба на топлинна енергия за стопански нужди от „Топлофикация София“ ЕАД на имоти, предоставени в управление на ДУССД, на територията на…
- Реконструкция и основен ремонт на сграда на МВР, гр. София, ул. „Паренсов“ № 9
- Закупуване на моторни превозни средства за нуждите на ГДЖСОБТ по три обособени позиции
- „Доставка на пълноценни екструдирани (гранулирани) храни за служебните кучета в системата на МВР“