Договор за заем
Buyer: БУЛГАРТРАНСГАЗ ЕАД
- Published
- 25 June 2024
- Estimated value
- 65,156,525 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00376230-2024
- Reference
- 3e820ff2-a2f1-43d7-ac0f-0f0d6a23fec9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66000000Servicios financieros y de seguros
Description
Договор за заем с предназначение - финансиране на изпълнението на обществена поръчка, открита на 08.08.2022 г.
Award criteria
- Price — Цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| БЪЛГАРСКИ ЕНЕРГИЕН ХОЛДИНГ ЕАД | 65,156,525 лв. | — |
Official publications
- TED · 00376230-2024 · 25 June 2024
- OJS · 122/2024 · 25 June 2024