Dodávka tkacího stroje pro výrobu tkaných trubic pro lékařské aplikace/Supply of a weaving machine for the production of woven tubes for medical applications
Buyer: VUP Medical, a.s.
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 9 December 2025, 10:00
- Estimated value
- 2,800,000 Kč
- Place of performance
- CZ064
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00778125-2025
- Reference
- 4602b564-fa73-4f20-bb7c-633122c7a43d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42713000Telares
Description
Předmětem zakázky je dodávka tkacího stroje a příslušenství pro výrobu tkaných trubic z textilních materiálů určených pro lékařské aplikace. Předmět zakázky musí splňovat všechny technické parametry a další požadavky na danou dodávku (minimální požadavky) dle Specifikace předmětu plnění uvedené v příloze č. 1 Výzvy k podání nabídek. Zadavatelem vymezené technické parametry a další požadavky na předmět veřejné zakázky stejně jako hodnoty uvedené u těchto parametrů jsou stanoveny jako minimální přípustné. Účastníci proto mohou nabídnout předmět veřejné zakázky, který bude disponovat lepšími parametry a vlastnostmi u funkcionalit zadavatelem požadovaných. The subject of the contract is the supply of a weaving machine and accessories for the production of woven tubes from textile materials intended for medical applications. The subject of the contract must meet all technical parameters and other requirements for the given delivery (minimum requirements) according to the Specification of the subject of performance listed in Annex No. 1 of the Call for Tenders. The technical parameters and other requirements for the subject of the public contract defined by the contracting authority, as…
Award criteria
- Price — Do hodnocení ekonomické výhodnosti podaných nabídek budou zahrnuty pouze nabídky, které splňují všechny požadavky dle přílohy č. 1 Specifikace předmětu plnění. Ekonomická výhodnost podaných nabídek…
Official publications
- TED · 00778125-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025