Dodávka náhradních dílů pro údržbu světelné signalizace
Buyer: Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Published
- 24 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 10:00
- Estimated value
- 27,400,000 Kč
- Place of performance
- CZ032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00405022-2025
- Reference
- 1d5ed02b-df25-4d97-ab6e-b8b58119844e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34996000Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras
- 50232200Servicios de mantenimiento de señales de tráfico
- 45316212Instalación de semáforos
- 34996100Semáforos
Description
Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové kupní smlouvy s jedním dodavatelem na dodávku náhradních dílů pro řadiče a/nebo LED návěstidla pro potřeby údržby signalizačního zařízení (dále jen „SSZ“), která jsou blíže specifikovaná v katalogu náhradních dílů sestaveného Zadavatelem a uvedeného v Příloze č. 1a) a 1b) Zadávací dokumentace, vždy dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Předmět plnění může být dále označován též jako „zboží“. Zakázka je dělena na dvě části.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. část - Dodávka náhradních dílů pro řadiče | 34996000 Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras | 6,870,000 Kč |
| 2 | 2. část – Dodávka náhradních dílů pro návěstidla | 34996000 Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras | 16,800,000 Kč |
Award criteria
- Price — Jako nejvýhodnější bude vyhodnocena nabídka s nejnižší nabídkovou cenou. Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.
- Price — Nejvýhodnější je nejnižší nabídková cena
Official publications
- TED · 00405022-2025 · 24 June 2025
- OJS · 118/2025 · 24 June 2025
Other tenders from Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Výzva č. 24 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 23 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 20 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 19 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Výzva k podání nabídky v dynamickém nákupním systému DNS č. 8 pro kategorii "Skříně" Specifický materiál pro středisko veřejného osvětlení.
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Dodávky motorové nafty 2026 - 2027
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18