El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dodávka dopravních pásů 4. čtvrtletí 2024.

Buyer: Severočeské doly a.s.

Published
31 May 2024
Submission deadline
3 July 2024, 10:00
Estimated value
1 Kč
Place of performance
CZ042
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00323953-2024
Reference
c80a7992-d77b-4521-9e39-cf5e2b0ae1cf
Official source
Official source

CPV codes

Description

Předmětem Veřejné zakázky je dodávka zboží - dopravních pásů pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 Zadávací dokumentace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 4 Části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2, Část 3 Veřejné zakázky nazvaná DP3, Část 4 Veřejné zakázky nazvaná DP4. Dodavatel je oprávněn podat Nabídku na jakoukoli Část veřejné zakázky, výlučně však jen jednu Nabídku do každé Části veřejné zakázky. Přesné vymezení předmětu Veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1
CZ042
42417310 Correas transportadoras 1 Kč
2 Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2
CZ042
42417310 Correas transportadoras 1 Kč
3 Část 3 Veřejné zakázky nazvaná DP3
CZ042
42417310 Correas transportadoras 1 Kč
4 Část 4 Veřejné zakázky nazvaná DP4
CZ042
42417310 Correas transportadoras 1 Kč

Award criteria

Official publications