Dodávka dopravních pásů 2. čtvrtletí 2025.
Buyer: Severočeské doly a.s.
- Published
- 27 February 2025
- Place of performance
- CZ042
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00130707-2025
- Reference
- 0d090d7c-948e-4d3b-bffc-a4703496230c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42417310Correas transportadoras
Description
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka zboží - dopravních pásů pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 Zadávací dokumentace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 Části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2. Dodavatel je oprávněn podat Nabídku na jakoukoli Část veřejné zakázky, výlučně však jen jednu Nabídku do každé Části veřejné zakázky. Přesné vymezení předmětu Veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1 | 42417310 Correas transportadoras | — |
| 2 | Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2 | 42417310 Correas transportadoras | — |
Award criteria
- Price — Nejnižší nabídková cena. Detailní popis je uveden v zadávací dokumentaci na Profilu zadavatele v NEN.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| KAUCHUK AD | 35,560,000 Kč | — |
| Continental Tires Slovakia, s.r.o. | 24,470,923 Kč | — |
Official publications
- TED · 00130707-2025 · 27 February 2025
- OJS · 41/2025 · 27 February 2025