El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dodávka dopravních pásů 2. čtvrtletí 2025.

Buyer: Severočeské doly a.s.

Published
14 November 2024
Submission deadline
18 December 2024, 10:00
Estimated value
1 Kč
Place of performance
CZ042
Procedure
Open procedure
Documents
2
Notice number
00694932-2024
Reference
0d090d7c-948e-4d3b-bffc-a4703496230c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Předmětem Veřejné zakázky je dodávka zboží - dopravních pásů pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace uvedené v části 4 Zadávací dokumentace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 Části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2. Dodavatel je oprávněn podat Nabídku na jakoukoli Část veřejné zakázky, výlučně však jen jednu Nabídku do každé Části veřejné zakázky. Přesné vymezení předmětu Veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1
CZ042
42417310 Correas transportadoras 1 Kč
2 Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2
CZ042
42417310 Correas transportadoras 1 Kč

Award criteria

Official publications