Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2026
Buyer: Severočeské doly a.s.
- Published
- 10 September 2025
- Submission deadline
- 14 October 2025, 10:00
- Estimated value
- 1 Kč
- Place of performance
- CZ042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00590965-2025
- Reference
- 81b89d76-963c-4e9e-a125-9da7909a4ce1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42417310Correas transportadoras
Description
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka zboží - dopravních pásů pro provoz Zadavatele, dle technické specifikace, jejichž výčet je uveden v dokumentu s názvem „Specifikace Zboží, ceny Zboží a záruky za jakost Zboží″ pro příslušnou Část Veřejné zakázky, který je uveden v části 5 Zadávací dokumentace - Formuláře pro zpracování Nabídky. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 Části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1, Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2. Dodavatel je oprávněn podat Nabídku na jakoukoli Část veřejné zakázky, výlučně však jen jednu Nabídku do každé Části veřejné zakázky. Přesné vymezení předmětu Veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1 | 42417310 Correas transportadoras | 1 Kč |
| 2 | Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2 | 42417310 Correas transportadoras | 1 Kč |
Award criteria
- Price — Nejnižší nabídková cena
Official publications
- TED · 00590965-2025 · 10 September 2025
- OJS · 173/2025 · 10 September 2025