Dodávka akcelerometrů pro projekt LERCO/Supply of accelerometers for the LERCO project
Buyer: Ostravská univerzita
- Published
- 25 March 2024
- Submission deadline
- 24 April 2024, 10:00
- Estimated value
- 1,215,000 Kč
- Place of performance
- CZ080
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00178151-2024
- Reference
- 1e46397e-5de0-4536-9303-d6c3ba306091
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38300000Instrumentos de medición
- 38410000Instrumentos de cómputo
- 38430000Aparatos de detección y análisis
Description
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 120 kusů akcelerometrů pro Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity. Výčet požadovaného předmětu plnění včetně technické specifikace a požadovaného množství je uveden v Příloze č. 2 zadávací dokumentace. Dotace na realizaci veřejné zakázky: - Spravedlivá transformace (dále jen „LERCO“) s názvem Life Environment Research Center Ostrava s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. The subject of the public contract is the supply of 120 accelerometers for the Faculty of Education of the University of Ostrava. A list of the required subject of performance, including technical specifications and the required quantity is given in Annex 2 of the tender documentation. A grant for the implementation of the public procurement: - Operational Programme Just Transition called Life Environment Research Center Ostrava with reg. no. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003.
Award criteria
- Price — Nabídky budou hodnoceny podle jejich ekonomické výhodnosti. Ekonomická výhodnost nabídek bude hodnocena podle nejnižší nabídkové ceny. Bude-li nabídková cena stanovena v EUR, provede se pro účely…
Official publications
- TED · 00178151-2024 · 25 March 2024
- OJS · 60/2024 · 25 March 2024