Dodávka 18 metrových nízkopodlažních městských autobusů
Buyer: Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Published
- 9 July 2025
- Estimated value
- 144,000,000 Kč
- Place of performance
- CZ032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00445050-2025
- Reference
- 1116b1d3-8aa9-435c-867c-34d2d37f5843
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34121100Autobuses de servicio público
- 34121400Autobuses de plataforma rebajada
- 34100000Vehículos de motor
- 34120000Vehículos de motor para el transporte de diez o más personas
- 34900000Medios de transporte y piezas de recambio diversos
Description
Dodávka až 15 ks 18m městských autobusů v provedení dle technické specifikace v období 2025 až 2028: - 3 ks v termínu do 30.11. 2025 - 5 ks v termínu do 28.2. 2026 - až 7 ks v období let 2027 - 2028 na základě písemné výzvy k uzavření dílčí kupní smlouvy Předmětem veřejné zakázky je i závazek dodat soubor vybraných náhradních dílů. Předpokládaná hodnota Veřejné zakázky činí 129.000.000,- Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota dodávek náhradních dílů činí 15.000.000 Kč bez DPH. Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky činí 144.000.000,-Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota Veřejné zakázky byla stanovena v souladu s ust. § 16 ZZVZ jako předpokládaná výše peněžitého závazku Zadavatele vůči dodavateli vyplývající z plnění předmětu této Veřejné zakázky.
Award criteria
- Price — Hodnocení bude provedeno podle výše celkové nabídkové ceny v Kč bez DPH za předmět plnění, tzn. za jedno vozidlo – 18 m nízkopodlažní městský autobus v Kč bez DPH (komplexní výroba a dodávka vozidla)…
- Cost — Hodnocení bude provedeno podle spotřeby pohonných hmot (nafty) v litrech na 100 kilometrů (zaokrouhleno na dvě desetinná místa) jednoho 18 m nízkopodlažního městského autobusu v provozu. Za…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| SOR Libchavy spol. s r.o. | 10,812,195 Kč | — |
Official publications
- TED · 00445050-2025 · 9 July 2025
- OJS · 129/2025 · 9 July 2025
Other tenders from Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Výzva č. 24 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 23 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 20 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 19 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Výzva k podání nabídky v dynamickém nákupním systému DNS č. 8 pro kategorii "Skříně" Specifický materiál pro středisko veřejného osvětlení.
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Dodávky motorové nafty 2026 - 2027
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18