Dobava stisnjenega zemeljskega plina (CNG) za vozni park naročnikov
Buyer: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Published
- 31 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 11:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00324093-2024
- Reference
- 66654976-011e-4010-9ab4-72d72531d02d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09120000Combustibles gaseosos
Description
Predmet javnega naročila je dobava stisnjenega zemeljskega plina (CNG) za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o. in Javnega podjetja Snaga d.o.o. Podrobnejši opis javnega naročila je razviden iz razpisne dokumentacije. Javno naročilo izvaja Javni holding Maribor d.o.o. na podlagi prejetih pooblastil s strani Javnega podjetja Marprom d.o.o. in Javnega podjetja Snaga d.o.o.
Award criteria
- Price — Skupna ponudbena cena (v EUR brez DDV)
- Cost — Oddaljenost polnilnice za CNG
Official publications
- TED · 00324093-2024 · 31 May 2024
- OJS · 105/2024 · 31 May 2024
Other tenders from Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Najem delovnih strojev
- Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za gradbena, obrtniška in inštalacijska dela
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Prevzem in obdelava mešanih gradbenih odpadkov s klas. št. 17 09 04
- Dobava nadomestnih delov in materiala za izvedbo smučarskih sezon - Sklop št. 2: Elektromaterial za žičnice in zasneževalne sisteme
- Najem delovnih strojev
- Sukcesivni nakup asfaltnih zmesi za potrebe gospodarske javne službe in manjših projektov
- Posredovanje delovne sile
- Najem avtobusov za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o. (z upoštevanjem okoljskih vidikov) – ponovitev