El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

DOBAVA REZERVNIH DELOV ZA DELOVNE STROJE IN VOZILA TER SERVISNE STORITVE

Buyer: Javno podjetje center za ravnanje z odpadki Puconci d.o.o.

Published
2 May 2024
Submission deadline
29 May 2024, 09:00
Estimated value
€570,000
Place of performance
SI031
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00262550-2024
Reference
847b70f3-e6f1-4360-867f-9bdb7510023d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javnega naročila je dobava rezervnih delov za delovne stroje in vozila ter izvajanje servisnih storitev za navedena vozila oziroma stroje, skladno z vsakokratnimi potrebami naročnika. Javno naročilo je razdeljeno na sklope, ki se vežejo na delovne stroje in vozila, s katerimi v trenutku objave javnega naročila razpolaga naročnik. Naročnik bo z izbranim ponudnikom skladno s predmetnimi navodili za posamezen sklop tega javnega naročila sklenil okvirni sporazum za obdobje 2 /dveh) let oziroma 24 mesecev.

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 VILIČARJI YALE
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
2 STROJI LIEBHERR
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
3 STROJI VOLVO
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
4 STROJI WILLIBALD
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
5 LINDNER
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
6 STISKALNICA BAL MACPRESSE EUROPA
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
7 TRAKTOR STEYER
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
8 TRGALEC VREČ MATHIESSEN
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
9 TOVORNJAKI IVECO
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores
10 VILIČARJI LINDE
SI031
34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores

Award criteria

Official publications

Other tenders from Javno podjetje center za ravnanje z odpadki Puconci d.o.o.