Dobava rezervnih delov ter vzdrževanje sistema klic v sili
Buyer: DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.
- Published
- 17 May 2024
- Submission deadline
- 21 June 2024, 10:00
- Place of performance
- SIZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00291892-2024
- Reference
- 9704f924-6fb3-4cc7-98e9-d2363b5b369f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50800000Servicios varios de reparación y mantenimiento
Description
Predmet postopka javnega naročila je 3 letna dobava nadomestnih delov in popravila KVS proizvajalcev ITAIA in ISKRA SISTEMI. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dobava nadomestnih delov in popravila KVS ITAIA | 50800000 Servicios varios de reparación y mantenimiento | — |
| 2 | Dobava nadomestnih delov in popravila KVS proizvajalca ISKRA SISTEMI | 50800000 Servicios varios de reparación y mantenimiento | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00291892-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024
Other tenders from DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.
- Obnova ceste in objektov na odsekih AC A1 0036 in 0636 Fram-Slovenska Bistrica od km 0,500 do km 4,200
- Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most
- Preplastitev voziščne konstrukcije na AC A2 0025/0625 Novo mesto - Kronovo, 0026/0626 Kronovo - Dobruška vas in priključek 0125 Kronovo
- Izdelava projektne dokumentacije PZI za obnovo voziščne konstrukcije in objektov na delih odsekov avtoceste Hrušica - Lipce in Lipce -…
- Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov DARS
- Izdelava projektne dokumentacije za dobavo in postavitev sončnih elektrarn na objektih DARS – 2. faza
- Izdelava študije variant / predinvesticijske zasnove in državnega prostorskega načrta za avtocestni priključek Kranj sever
- Prenova RNC Dragomelj; Sklop 1: Prenova RNC Dragomelj
- Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most
- Rekonstrukcija in novogradnjo objektov avtocestne baze Postojna z izpostavami Logatec, Vipava in Senožeče