DOBAVA POTROŠNEGA ZOBOZDRAVSTVENEGA MATERIALA
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA
- Published
- 10 May 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 12:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00275699-2024
- Reference
- 1929b7a1-1e0d-4ad6-b7e3-af2f962bb0de
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141800Productos consumibles dentales
Description
Predmet javnega naročila je dobava potrošnega medicinskega materiala za potrebe izvajanja zobozdravstvene dejavnosti naročnika, za obdobje 24 mesecev. Predmetno JN je razdeljeno v sklope. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za enega ali več sklopov. Vsi ostali pogoji dobave in tehnične specifikacije blaga so opredeljeni v dokumentaciji vezani na predmetno javno naročilo.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Potrošni material za zobne ordinacije | 33141800 Productos consumibles dentales | — |
| 2 | Potrošni material za zobotehnični laboratorij | 33141800 Productos consumibles dentales | — |
| 3 | Nežlahtne kovine | 33141800 Productos consumibles dentales | — |
| 4 | Žlahtne kovine | 33141800 Productos consumibles dentales | — |
Award criteria
- Price — Opredeljeno v dokumentaciji vezani na predmetno JN.
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00275699-2024 · 10 May 2024
- OJS · 91/2024 · 10 May 2024