DOBAVA POTROŠNEGA MATERIALA ZA ANALITSKI SISTEM SIEMENS DIMENSION EXL 200 Z VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 3 LET
Buyer: Zdravstveni dom Trbovlje
- Published
- 17 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 10:00
- Place of performance
- SI035
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00391282-2025
- Reference
- 484322fe-a505-42f6-8c85-c0c8fcc8b616
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696000Reactivos y medios de contraste
Description
DOBAVA POTROŠNEGA MATERIALA ZA ANALITSKI SISTEM SIEMENS DIMENSION EXL 200 Z VKLJUČENIM VZDRŽEVANJEM ZA OBDOBJE 3 LET
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe. Izbrana bo ponudba, ki bo izpolnjevala vse pogoje iz razpisne dokumentacije z najnižjo skupno ponudbeno vrednostjo z DDV v…
Official publications
- TED · 00391282-2025 · 17 June 2025
- OJS · 114/2025 · 17 June 2025