El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

DOBAVA POGONSKIH GORIV ZA OBDOBJE 24 MESECEV

Buyer: Javno podjetje OKOLJE Piran, d.o.o.

Published
13 August 2024
Submission deadline
16 September 2024, 12:00
Estimated value
€468,000
Place of performance
SI044
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00486060-2024
Reference
1bc00692-b4bf-42bc-8b6e-e876f5efb6f3
Official source
Official source

CPV codes

Description

Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa: - Sklop 1: Nakup goriva na bencinskih servisih - Sklop 2: Dobava kurilnega olja - Ponudnik lahko predloži ponudbo za en sklop ali za oba sklopa. Naročnik bo z izbranim ponudnikom za sklop 1 in sklop 2 sklenil pogodbo za obdobje dveh let. Gorivo iz sklopa 1 bo naročnik kupoval na bencinskih servisih. Ponudbo je potrebno izdelati za sklop 1: obdobje od septembra 2024 do septembra 2026, za sklop 2 od novembra 2024 do novembra 2026. Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz tehničnih specifikacij.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 DOBAVA POGONSKIH GORIV
SI044
09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía €459,000
2 DOBAVA KURILNEGA OLJA
SI044
09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía €9,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Javno podjetje OKOLJE Piran, d.o.o.