Dobava pnevmatik
Buyer: DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.
- Published
- 21 May 2024
- Submission deadline
- 20 June 2024, 09:00
- Estimated value
- €77,000
- Place of performance
- SIZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00297422-2024
- Reference
- 490cf5b6-3726-41a9-8dcb-ea4c5217262e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Dobava pnevmatik. Predmetno javno naročilo je razdeljeno na 4 sklope: • Sklop 1 - Pnevmatike za osebna vozila - C1 • Sklop 2 - Pnevmatike za kombinirana in lažja tovorna vozila - C2 • Sklop 3 - Pnevmatike za tovorna vozila - C3 • Sklop 4 - Pnevmatike za traktorje, gradbene stroje in ostalo mehanizacijo
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pnevmatike za osebna vozila - C1 | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €77,000 |
| 2 | Pnevmatike za kombinirana in lažja tovorna vozila - C2 | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €134,000 |
| 3 | Pnevmatike za tovorna vozila - C3 | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €146,000 |
| 4 | Pnevmatike za traktorje, gradbene stroje in ostalo mehanizacijo | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €125,000 |
Award criteria
- Price
- Quality
- Quality
- Quality
Official publications
- TED · 00297422-2024 · 21 May 2024
- OJS · 97/2024 · 21 May 2024
Other tenders from DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.
- Obnova ceste in objektov na odsekih AC A1 0036 in 0636 Fram-Slovenska Bistrica od km 0,500 do km 4,200
- Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most
- Preplastitev voziščne konstrukcije na AC A2 0025/0625 Novo mesto - Kronovo, 0026/0626 Kronovo - Dobruška vas in priključek 0125 Kronovo
- Izdelava projektne dokumentacije PZI za obnovo voziščne konstrukcije in objektov na delih odsekov avtoceste Hrušica - Lipce in Lipce -…
- Okolju prijazno čiščenje poslovnih prostorov DARS
- Izdelava projektne dokumentacije za dobavo in postavitev sončnih elektrarn na objektih DARS – 2. faza
- Izdelava študije variant / predinvesticijske zasnove in državnega prostorskega načrta za avtocestni priključek Kranj sever
- Prenova RNC Dragomelj; Sklop 1: Prenova RNC Dragomelj
- Začasna ojačitev in sanacija viaduktov VA0045 in VA0046 Dolgi most
- Rekonstrukcija in novogradnjo objektov avtocestne baze Postojna z izpostavami Logatec, Vipava in Senožeče