DOBAVA NOVEGA HITRO TEHNIČNEGA REŠEVALNEGA VOZILA
Buyer: POKLICNA GASILSKA ENOTA CELJE
- Published
- 30 September 2025
- Submission deadline
- 30 October 2025, 12:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00637931-2025
- Reference
- bd734160-c818-4540-95c4-760ee6ad5c72
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Javno naročilo zajema dobavo novega hitro tehničnega reševalnega vozila.
Award criteria
- Price — CENA VOZILA
- Quality — DOBAVNI ROK
- Quality — MOBILNI SERVIS ZA NADGRADNJO
Official publications
- TED · 00637931-2025 · 30 September 2025
- OJS · 187/2025 · 30 September 2025