Dobava medicinsko potrošnega materiala za obdobje 36 mesecev
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA TRBOVLJE
- Published
- 26 March 2025
- Submission deadline
- 22 April 2025, 23:59
- Place of performance
- SI035
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00194333-2025
- Reference
- 18a4be83-7168-4ff6-af6e-7ccc16057aca
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33196000Ayudas médicas
Description
Objavljamo javno naročilo za dobavo medicinskega potrošnega materiala za obdobje 36 mesecev
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP 1. PRIPOMOČKI ZA VENSKI IN ARTERIJSKI DOSTOP | 33196000 Ayudas médicas | — |
| 2 | SKLOP 2. PRIPOMOČKI ZA KATETERIZACIJO MEHURJA IN VSTAVITEV NAZOGASTRIČNE SONDE | 33196000 Ayudas médicas | — |
| 3 | SKLOP 3. MONITORNIG, UZ | 33196000 Ayudas médicas | — |
| 4 | SKLOP 4. PRIPOMOČKI ZA FIZIOTERAPIJO | 33196000 Ayudas médicas | — |
| 5 | SKLOP 5. PRIPOMOČKI ZA ZAGOTAVLJANJE VARNOSTI PACIENTA | 33196000 Ayudas médicas | — |
| 6 | SKLOP 6. OSTALI MEDICINSKO POTROŠNI MATERIAL | 33196000 Ayudas médicas | — |
Award criteria
- Price — Merilo za izbor ponudbe in oddajo javnega naročila je ekonomsko najugodnejša ponudba, pri čemer se ponudbe za posamezen podsklop oceni na podlagi cene, in sicer skupne vrednosti ponudbenega…
Official publications
- TED · 00194333-2025 · 26 March 2025
- OJS · 60/2025 · 26 March 2025