Dobava kamnitih materialov in betonov
Buyer: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Published
- 5 March 2025
- Submission deadline
- 3 April 2025, 11:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00143333-2025
- Reference
- 476f08d7-5f26-4e42-8119-1fbe09b5bc22
- Official source
- Official source
CPV codes
- 14210000Grava, arena, piedras machacadas y agregados
Description
Naročnik oddaja javno naročilo za predmet naročila »Dobava kamnitih materialov in betonov« po sklopih za obdobje dveh (2) let z odpiranjem konkurence.
Lots (10)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Rečni prodniki | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 2 | Dolomit | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 3 | Apnenec | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 4 | Kamniti material – lomljen kamen | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 5 | Drobljeni peski | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 6 | Prani agregati | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 7 | Mleti betoni | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 8 | Makadam 0-16 | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 9 | Makadam 0-24 | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 10 | Makadam 0-63 | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
Award criteria
- Price — Merilo za izbor najugodnejšega ponudnika je ekonomsko najugodnejša ponudba, določena na podlagi najnižje skupne ponudbene vrednosti v EUR brez DDV (skupna cena materiala in transporta) za posamezno…
Official publications
- TED · 00143333-2025 · 5 March 2025
- OJS · 45/2025 · 5 March 2025
Other tenders from Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Najem delovnih strojev
- Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za gradbena, obrtniška in inštalacijska dela
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Prevzem in obdelava mešanih gradbenih odpadkov s klas. št. 17 09 04
- Dobava nadomestnih delov in materiala za izvedbo smučarskih sezon - Sklop št. 2: Elektromaterial za žičnice in zasneževalne sisteme
- Najem delovnih strojev
- Sukcesivni nakup asfaltnih zmesi za potrebe gospodarske javne službe in manjših projektov
- Posredovanje delovne sile
- Najem avtobusov za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o. (z upoštevanjem okoljskih vidikov) – ponovitev