Dobava kamnitih agregatov 2025
Buyer: Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.
- Published
- 14 February 2025
- Submission deadline
- 21 March 2025, 12:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00100948-2025
- Reference
- 706c3f9e-8fb1-4bc7-905f-ac544ce24d1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 14210000Grava, arena, piedras machacadas y agregados
Description
Dobava kamnitih agregatov 2025
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dobava kamnitih agregatov 2025 za območje Sekcije za GD Celje | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 2 | Dobava kamnitih agregatov 2025 za območje Sekcije za GD Ljubljana | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
| 3 | Dobava kamnitih agregatov 2025 za območje Sekcije za GD Postojna | 14210000 Grava, arena, piedras machacadas y agregados | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe. Ekonomsko najugodnejša ponudba je določena na podlagi najnižje cene. Naročnik bo izbral najcenejšo ponudbo izmed dopustnih…
Official publications
- TED · 00100948-2025 · 14 February 2025
- OJS · 32/2025 · 14 February 2025
Other tenders from Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.
- Kretniški deli 2026
- Nakup novih osebnih in lahkih gospodarskih vozil
- Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
- Nakup in vzdrževanje novega dvopotnega večnamenskega delovnega stroja za vzdrževanje železniških prog
- Izvajanje del na javni železniški infrastrukturi 2026 - 2029
- Zavarovanje nivojskega prehoda NPr 11.0 (Trzin 4) v km 11+004 na progi Ljubljana Šiška – Kamnik Graben
- Nakup in vzdrževanje novega dvopotnega večnamenskega delovnega stroja za vzdrževanje železniških prog
- Zavarovanje splošne civilne odgovornosti javne železniške infrastrukture in železniških postajnih poslopij RS
- »Nakup novih motornih progovnih vozil za posebne namene za vzdrževanje železniške proge in snežnih odmetalnikov ter redno vzdrževanje v 3…
- Nakup novih motornih progovnih vozil za posebne namene za vzdrževanje voznega omrežja in redno vzdrževanje v 3 letnem garancijskem roku