Dobava in vgradnja omrežne in strežniške opreme
Buyer: BORZEN, operater trga z elektriko, d. o. o.
- Published
- 25 March 2025
- Submission deadline
- 5 May 2025, 11:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00190637-2025
- Reference
- f382d2e7-0a20-405a-bba5-7dd1b468e7a0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Predmet javnega naročila je dobava omrežne in strežniške opreme za potrebe naročnika, skupaj s konfiguracijo in postavitvijo (vgradnjo) opreme v okolje naročnika. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa, in sicer Sklop 1 - Dobava, konfiguracija in postavitev/vgradnja mrežnih stikal in Sklop 2 - Dobava, konfiguracija in postavitev/vgradnja strežnikov. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za en sklop ali oba sklopa. Predmet naročila je podrobneje opisan v tehnični specifikaciji naročila.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dobava, konfiguracija in postavitev/vgradnja mrežnih stikal | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | Dobava, konfiguracija in postavitev/vgradnja strežnikov | 30200000 Equipo y material informático | — |
Award criteria
- Price — Merilo za izbor je ekonomsko najugodnejša ponudba, določena na podlagi najnižje skupne ponudbene cene v EUR brez DDV.
Official publications
- TED · 00190637-2025 · 25 March 2025
- OJS · 59/2025 · 25 March 2025
Other tenders from BORZEN, operater trga z elektriko, d. o. o.