Dobava gasilskega vozila GVC-2 za PGD Sora
Buyer: PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO SORA
- Published
- 6 March 2025
- Submission deadline
- 10 April 2025, 09:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00148716-2025
- Reference
- 91391836-f7f9-47a2-a4b5-6c932883e5ec
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
Description
Občina Medvode izvaja javno naročilo na podlagi 3. odstavka 66. člena ZJN-3 v imenu in za račun PGD Sora. Predmet javnega naročila je dobava gasilskega vozila GVC-2, skladno s to razpisno dokumentacijo, po Tipizaciji gasilskih vozil Gasilske zveze Slovenije, ki je veljavna na dan objave tega javnega naročila. Izbrani izvajalec bo za naročnika v okviru pogodbe dobavil podvozje, na njem izdelal nadgradnjo gasilskega vozila po tipizaciji gasilskih vozil z oznako GVC-2 in dobavil opremo po tipizaciji GZS ter jo vgradil v vozilo.
Award criteria
- Price — Določeno v razpisni dokumentaciji.
- Quality — V okviru tega merila lahko ponudnik prejme skupno največ 6 točk in sicer po 3 dodatne točke za vsako ponujeno tehnično lastnost: a.) Ponudnik je ponudil kombinirano črpalko z eno stopnjo na normalnem…
Official publications
- TED · 00148716-2025 · 6 March 2025
- OJS · 46/2025 · 6 March 2025