Dobava energentov za Univerzo v Mariboru.
Buyer: UNIVERZA V MARIBORU
- Published
- 1 April 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 15:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00208320-2025
- Reference
- e56b38de-c12d-47c2-8351-1a5b585ef22d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
- 09123000Gas natural
Description
Predmet javnega naročila je dobava energentov za Univerzo v Mariboru (rektorat in članice – fakultete), Univerzo v Mariboru Študentske domove ter Univerzo v Mariboru Univerzitetno knjižnico Maribor. Predmet sporazuma je stalna in neprekinjena dobava električne energije (z upoštevanjem okoljskih vidikov) za potrebe naročnika, pri čemer mora biti najmanj 50 % dobavljene električne energije pridobljene iz obnovljivih virov energije (OVE) oziroma iz soproizvodnje električne energije z visokim izkoristkom (SPTE), kar ustreza zahtevam iz Uredbe o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19, 49/20 - ZIUZEOP, 152/20 - ZZUOOP, 121/21, 132/23); v nadaljevanju besedila: Uredba o ZeJN). Predmet sporazuma je tudi stalna in neprekinjena dobava zemeljskega plina za potrebe naročnika. Kakovost dobavljenega zemeljskega plina mora ustrezati kvaliteti opredeljeni s Sistemskimi obratovalnimi navodili za prenosni sistem zemeljskega plina (Ur. l. RS, št. 55/2015, 80/2017, 152/2020, 136/2022 in 42/2023). Javno naročilo je tako razdeljeno na 2 (dva) sklopa: Sklop 1: Dobava električne energije (z upoštevanjem okoljskih vidikov) in Sklop 2: Dobava zemeljskega plina.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dobava električne energije z upoštevanjem okoljskih vidikov | 09310000 Electricidad | — |
| 2 | Dobava zemeljskega plina | 09123000 Gas natural | — |
Award criteria
- Price — Kot izhaja iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila
- Quality — Kot izhaja iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
- Price — Kot izhaja iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
- Quality — Kot izhaja iz dokumentacije JN.
Official publications
- TED · 00208320-2025 · 1 April 2025
- OJS · 64/2025 · 1 April 2025