DOBAVA ELEKTRIČNIH AVTOBUSOV RAZLIČNIH VELIKOSTI
Buyer: MESTNA OBČINA MARIBOR
- Published
- 1 July 2025
- Submission deadline
- 31 July 2025, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00423214-2025
- Reference
- de3a6419-1425-4d88-8149-2900bfbcefa3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Javno naročilo zajema dobavo električnih avtobusov različnih velikosti in sicer treh manjših električnih vozil tipa »Maister«, dveh mestnih električnih mini avtobusov dolžine 6 metrov ter treh električnih mini avtobusov dolžine 8 metrov.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP 1: Dobava treh mini električnih vozil »Maister« | 34115200 Vehículos de motor para el transporte de menos de diez personas | — |
| 2 | SKLOP 2: Dobava dveh mestnih električnih mini avtobusov (6m) | 34120000 Vehículos de motor para el transporte de diez o más personas | — |
| 3 | SKLOP 3: Dobava treh električnih mini busov (8 m) | 34120000 Vehículos de motor para el transporte de diez o más personas | — |
Award criteria
- Price — Ponudba z najnižjo ponudbeno ceno prejme 85 točk, ostale pa ustrezno manjše število točk po enačbi.
- Price — Ponudba z najnižjo ponudbeno ceno prejme 85 točk, ostale pa ustrezno manjše število točk po enačbi.
- Quality — Ponudba ponudnika, ki bo ponudil najkrajši rok dobavevseh treh vozil, se v okviru meril točkuje z dodatnimi točkami na način, kot je razviden iz preglednicev RD
- Quality — Ponudba z vozili ponudnika vozil, katerih pooblaščeni servis, bo od sedeža javnega podjetja MARPROM d.o.o., Mlinska ulica 1, 2000 Maribor, oddaljena čim bližje, se dodatno točkuje na način, kot je…
- Price — Kot najugodnejši bo ob izpolnjevanju vseh zahtev iz Navodil izbran ponudnik, ki bo ponudil ekonomsko najugodnejšo ponudbo za predmet sklopa 2 tega javnega naročila.
- Quality — Ponudba z vozili ponudnika vozil, katerih pooblaščeni servis, bo od sedeža javnega podjetja MARPROM d.o.o., Mlinska ulica 1, 2000 Maribor, oddaljena čim bližje, se dodatno točkuje na način, kot je…
- Quality — Ponudba ponudnika, ki ponuja vozila, katerih garancijska doba baterijskih sklopov na vozilu bo daljša od minimalne zahtevane, ki znaša 4 leta, se bo točkovala z dodatnimi točkami.
- Quality — Ponudba z vozili ponudnika vozil, katerih pooblaščeni servis, bo od sedeža javnega podjetja MARPROM d.o.o., Mlinska ulica 1, 2000 Maribor, oddaljena čim bližje, se dodatno točkuje na način, kot je…
- Quality — Ponudba ponudnika, ki ponuja vozila, katerih garancijska doba baterijskih sklopov na vozilu bo daljša od minimalne zahtevane, ki znaša 2 leti, se bo točkovala z dodatnimi točkami.
Official publications
- TED · 00423214-2025 · 1 July 2025
- OJS · 123/2025 · 1 July 2025