Dobava električne energije, 2026 - 2027
Buyer: SKUPNOST SOCIALNIH ZAVODOV SLOVENIJE
- Published
- 10 June 2025
- Submission deadline
- 27 June 2025, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00372239-2025
- Reference
- 5a2bf4c6-2522-4ede-a7d5-d6bfc35f00dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Skupnost socialnih zavodov Slovenije (v nadaljevanju naročnik) izvaja javno naročilo z naslovom "Dobava električne energije, 2026 - 2027", ki se vodi po odprtem postopku v skladu s 33. in 40. členom ZJN-3, pri katerem se upoštevajo okoljski vidiki po Uredbi o zelenem javnem naročanju (Ur. l. RS, št. 51/17, 64/19, 121/21 in 132/23).
Award criteria
- Price — Naročnik bo javno naročilo oddal ponudniku na podlagi najnižje skupne ponujene vrednosti dobave električne energije (VT + MT + ET) za celotno obdobje trajanja javnega naročila, v EUR brez DDV.
Official publications
- TED · 00372239-2025 · 10 June 2025
- OJS · 109/2025 · 10 June 2025
Other tenders from SKUPNOST SOCIALNIH ZAVODOV SLOVENIJE
- ZAVAROVALNIŠKE STORITVE
- Dobava električne energije, 2026 - 2027
- ZAVAROVALNIŠKE STORITVE
- Dobava električne energije, 2026 - 2027
- Dobava električne energije, 2026 - 2027
- Dobava električne energije, 2026 - 2027
- Dobava zemeljskega plina
- Dobava zemeljskega plina
- Dobava zemeljskega plina
- Dobava zemeljskega plina